Kursunu Yarat, Yükle ve Para Kazan.

Heocademy, kreatörlere online olarak öğrencilerle etkileşimde kalmasına, kurs ve dijital ürünlerden para kazanmasına yardımcı oluyor.

Risk Olmadan

Hemen Dene

Kredi Kartı kullanmadan, üyeliğini bugün başlat. Ücretsiz planımızda denemek istediğin her şeyi bulabilirsin.

Her Şeyi Düzenle

Tam Sana Göre

Heocademy dilediğin şekilde özelleştirebileceğin bir tema sunuyor.

İçgörüler Oluştur

Analiz Yap

Tüm dersleri, içerikleri ve gelir sonuçlarını, ölçümleyebileceğin analiz merkezi ile verimini maksimuma çıkar.

Hemen Heocademy'nin Renkli Dünyasına Katılabilirsin!

Alanında uzman ekibimiz ile istek ve ihtiyaçlarınızı dinliyor sizin için en uygun platformu oluşturmak için yol haritası belirliyoruz.
Her platform için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir arayüz ve yazılım sayesinde, kullanıcılara tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz.
Sen de bir an önce kendi alanında uzman platform sahiplerinin arasında yerini alarak sektöründe bir adım öne çık!

İstediğin Zaman İstediğin Yerde Eğitim Platformunu Kullan

Heocademy platformunu zaman ve mekan farketmeksizin, dilediğiniz cihazlardan kullanabilir ve kontrol edebilirsiniz! Üstelik, size özel bir mobil uygulama geliştirerek, kendi mobil uygulamanızı istediğiniz cihaza indirebilir, danışanlarınızın faydalanmasını sağlayabilirsiniz!

Sitende Pazarlama ve Reklam Yap

"Kuponlar ve affiliate pazarlama stratejileri kullanarak gelir artırma çabalarının yanı sıra, web sitenize Facebook Pixel ve Google Tag Manager gibi izleme araçlarını entegre ederek, kullanıcı etkileşimlerini ve trafiği Google Analytics 4 ile ölçmek önemlidir. Bu sayede dijital varlıklarınızın etkinliğini daha iyi anlayabilir ve dönüşüm oranlarınızı optimize edebilirsiniz."

Kod Bilmene Gerek Yok

"Kolay Yönetim paneli, karmaşık kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan öğrencilerinizi etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar. Ayrıca, bu panel aracılığıyla eğitim videolarınızı, ders materyallerinizi ve dijital ürünlerinizi kolayca paylaşabilir, öğrencilerinizle etkileşim halinde olabilir ve çevrimiçi satışlarınızı artırabilirsiniz."

Tam Entegre E-Commerce Altyapısı (Heocommerce)

"İyzico, PayPal, banka havaleleri ve EFT gibi çeşitli ödeme yöntemlerini entegre ederek müşterilerinizin satın alma deneyimini kolaylaştırın. Bu geniş ödeme seçenekleriyle müşterilerinize esneklik sağlayarak satışlarınızı artırın ve sunduğunuz hizmet veya ürünlerden elde ettiğiniz deneyimi gelire dönüştürün."

Etkinlik Düzenleyici

"Etkinliklerinizin tüm detaylarını tek bir yerde düzenleyerek planlama sürecinizi kolaylaştırın. Ayrıca, etkinliklerin başlangıcına yaklaşırken WhatsApp üzerinden hatırlatma mesajları göndererek katılımcıların zamanlarını yönetmelerine yardımcı olun ve etkinliklerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayın."

Destek

"Size sadece bir telefon uzaklıkta olan kapsamlı destek ekibimiz, herhangi bir sorunuzda size yardımcı olmak için burada. Rezervasyonunuzu yaparken ve etkinliğiniz boyunca karşılaşabileceğiniz tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz."

Referanslar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kullanıcı portföyü sağlıyor musunuz?

Sistemimiz, size özel bir alan adı ile online eğitim içeriklerinizi sunabilmeniz için bir web sitesi altyapısı sağlar.

Ancak, kullanıcı portföyü sağlamaz. Yani, mevcut portföyünüzü kullanarak kendi online akademik platformunuzu oluşturabilirsiniz.

Heocademy'de dilediğim modülleri seçip, sayfamı kişiselleştirebilir miyim?

Elbette! Heocademy'nin birbirinden özel modülleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları seçerek, dilediğiniz logo ve alan adı ile kendinize özel eğitim platformunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Heocademy'de sadece eğitim mi yükleyebiliyorum?

Hayır! Heocademy platformu; hazırladığınız online içeriklerinizi, kolayca dilediğiniz hedef kitleye aktarmanızı kolaylaştıran ve size özel bir tanıtım sayfası sunan, tamamen kişi ve kuruluşlara özel olarak hazırlanabilen, bir bulut tabanlı platformdur.

Eğitimlerime veya içeriklerime kimlerin erişebileceğine karar verebilir miyim?

Elbette, Kullanıcıya özel video tanımlama özelliği sayesinde, belirli özel videolu eğitimleri sadece belirlediğiniz kullanıcılara tanımlayabilirsiniz. Bu sayede, tanımladığınız kullanıcılar istedikleri zaman bu videolara erişebilirken, sisteme kayıtlı diğer kullanıcılar bu videoları göremezler. Bu özellik ayrıca kurumlar veya öğrenci grupları için özel eğitimler tanımlama olanağı sunar.

Heocademy'li olmak için ne yapmalıyım?

Heocademy'li olmak için yapmanız gereken çok basit! Bize iletişim numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak, sektörünüzü ve kullanıcı kapasitenizi belirten bir talep oluşturmanız yeterli. Üstelik, size özel olarak hazırlanan platformunuzu sadece bir gün içerisinde teslim ediyoruz!

Fiyatlandırma

Free

30 Gün Ücretsiz

1 Öğrenci
1 Yükleme
1 Admin
2 Gb'a Kadar AlanStarter

$29.90/ay

20 öğrenci
Sınırsız Yükleme
1 Admin
%5 İşlem Ücreti
20 Gb'a kadar Alan

Startup

$69/ay

20000 öğrenci
Sınırsız Yükleme
2 Admin
Komisyon Yok
30 Gb'a Kadar Alan
Business

$119/ay

Sınırsız öğrenci
Sınırsız Yükleme
Sınırsız Admin
Komisyon Yok
100 Gb'a Kadar Alan
Free

30 Gün Ücretsiz

1 Öğrenci
1 Yükleme
1 Admin
2 Gb'a Kadar AlanStarter

$300/yıl

20 öğrenci
Sınırsız Yükleme
1 Admin
%5 İşlem Ücreti
20 Gb'a kadar Alan

Startup

$690/yıl

20000 öğrenci
Sınırsız Yükleme
2 Admin
Komisyon Yok
30 Gb'a Kadar Alan
Business

$1190/yıl

Sınırsız öğrenci
Sınırsız Yükleme
Sınırsız Admin
Komisyon Yok
100 Gb'a Kadar Alan

Hızlı Erişim

Şartlar ve Koşullar

Open chat
1
Merhaba 👋
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?