Özellikler

Quiz Modülü

Heocademy'nin quiz modülü sayesinde kullanıcılarınızın videoları izledikten sonra, panel üzerinden oluşturulan sorular aracılığıyla öğrenme seviyelerini ölçebilir, belirlediğiniz başarı notunun altında kalmaları halinde diğer videoya geçmelerini engelleyebilir ve quiz başarı sertifikası tanımlayabilirsiniz.

Online Ödeme Modülü

Tüm modüllerinize entegre bir şekilde online ödeme ekleyebilir ve ödemelerinizi yönetebilirsiniz. İYZİCO ya kayıt olarak yapacağınız anlaşma sonrasında sadece API - KEY ile kolayca ödeme almaya başlayabilirsiniz. Tüm bu süreçlerde HEOCADEMY platformu sizden komisyon almaz.

Özel Alan Adı

Projeyi kendi belirlediğiniz alan adı ile yayınlamak istiyorsanız, bu modül sayesinde tüm projeniz size en uygun özel alan adıyla hızlı bir şekilde yayına alınır böylece kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Whatshapp Hatırlatma Modülü

Standart hatırlatma mesajlarınızı kullanıcılarınıza sadece e-posta üzerinden değil, aynı zamanda bu modül aracılığıyla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden WhatsApp üzerinden de gönderebilirsiniz.

E-Ürün Modülü

E-Arşive ekleyebileceğiniz tüm dökümanlarınızı (örneğin; e-bilet, e-kitap, resimler, NFT vb.) ve genel olarak kargolama gerektirmeyen tüm ürünlerinizi sisteme yükleyerek kolaylıkla satışa sunabilirsiniz.

Blog Modülü

Platformunuza ekleyeceğiniz blog sayfası aracılığıyla, yazılarınızı kullanıcılarınızla kolayca paylaşabileceğiniz bir blog platformuna sahip olacaksınız. Bu sayede kullanıcılarınız ile aranızda özel bir bağ oluşturabilirsiniz.

E- Randevu Modülü

E-Randevu Modülümüz kullanıcılarınızla dilediğiniz tarih ve saatte özel ya da grup seanslarınızı kolayca planlamanızı ve gerçekleştirilmenizi sağlayarak verimliliğinizi arttırır.

Canlı Eğitim Yönetimi

Canlı ve interaktif yapmak istediğiniz tüm içeriklerinizi bu modül sayesinde kolayca organize edebilir, etkinliğinizi kaydederek katılımcılarınızın erişebilirliğini yönetebilirsiniz.

Videolu Eğitim Modülü

Video formatında sunulan eğitim ve içeriklerinizle kullanıcılarınıza sertifika imkanı sunarken, içeriklerinizi kurumlara ve öğrenci gruplarına özel olarak sınıflandırabilirsiniz.


Ödev & Döküman

Ödev & Döküman modülü sayesinde içeriklerinizi kaynak ve ödev ile destekleyebilir bu sayede kullanıcılarınızın performansını değerlendirebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Şartlar ve Koşullar

Open chat
1
Merhaba 👋
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?